fbpx

Strona www z dofinansowaniem

Strona internetowa z dofinansowaniem nawet 75%

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty – budowa strony internetowej z 75% zniżką. Oferta dotyczy budowy strony www na WordPressie, z następującymi funkcjonalnościami:

  • Strona gówna wraz z podstronami – maksymalnie 25 podstron
  • Formularz kontaktowy wraz z mapką dojazdu do siedziby klienta.
  • Galeria zdjęć
  • Zaimplementowane narzędzia Google Analytics
  • Zaimplementowane narzędzia do optymalizacji strony www
  • Połączenie strony z kontem na Facebooku

Jakie warunki należy spełnić aby wziąć udział w projekcie?

Klient chcący skorzystać z naszej oferty musi posiadać wykupiony hosting oraz musi posiadać wykupioną domenę (w przypadku braku hostingu lub domeny istnieje możliwość wykupienia tych usług w naszej firmie). Na stronie musi znajdować się informacja o realizatorze projektu. Dodatkowo, należy taką stronę utrzymywać przez okres minimum trzech lat od dnia podpisania umowy. Ponadto na etapie tworzenia strony klient zobowiązany jest do dostarczania treści oraz zdjęć jakie mają znaleźć się na stronie www. 

promocja strona www

UWAGA. Treści zabronione i podlegające ograniczeniom:

Każda zgłaszana do projektu strona www będzie podlegała ocenie, czy jej treści nie będą negatywnie wpływać na realizatora projektu, firmę Tauntaun sp. z o.o. Nie akceptujemy zgłoszeń stron z treściami, które są niezgodne z prawem,  o charakterze pornograficznym, homofobicznym czy rasistowskim. Zgłaszane strony nie mogą zawierać wulgaryzmów oraz obraźliwych lub niebezpiecznych treści.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w projekcie – prosimy o przesłanie niezobowiązującego zgłoszenia