fbpx

Płatne ankiety od Google

Zarabiaj na wypełnianiu ankiet.

Od tego roku Google udostępnia w Polsce ankiety za wypełnienie, których zapłaci użytkownikowi nawet do 4 złotych. Pieniądze oczywiście będzie można wydać w sklepie Google Play 🙂 Jak to działa?

Jeśli posiadacie smartfona z systemem Android to pobieracie aplikację Premie za ankiety Google i instalujecie ją na swoim urządzeniu. Podczas pierwszego uruchomienia zostaniecie poproszeni o zaakceptowanie warunków jej użytkowania (musicie mieć aktywne konto w Google i ukończone osiemnaście lat). 

Ankiety, jakie będziemy otrzymywać od Google będą ankietami od partnerów i klientów Google i będą one dotyczyły różnych aspektów życia. Firma Google zapewnia w regulaminie, że udzielane w ankietach odpowiedzi nie będą wykorzystywane do kierowania na nas reklam i nie będą powiązane z naszym profilem Google z wyjątkiem takich danych jak płeć, wiek, preferowany język lub lokalizacja – te dane mogą być wykorzystane w celu poprawy świadczenia usług przez Google. Jeżeli w naszym smartfonie będziemy mieli włączone usługi lokalizacyjne Google, to będziemy otrzymywać również ankiety związane z historią naszych lokalizacji. 

zarabianie na ankietach

Ile można na tym zarobić?

Google, za wypełnione ankiety, przewiduje wynagrodzenie adekwatne do ilości pytań w ankiecie oraz czasu, jaki należy poświęcić na ich wypełnienie. Zgromadzone środki można wydać na aplikacje, filmy lub gry, tylko w sklepie Google Play, pamiętając, że ich ważność wygasa po 12 miesiącach od wypełnienie ankiety. 

Wątpliwości?

Pamiętajcie jednak, że zgoda na dostęp do naszej lokalizacji i jej historii, otwiera drzwi do dokładniejszego określenie kim jesteśmy i czym się zajmujemy. To gdzie pracujemy, gdzie mieszkamy lub kiedy i gdzie jadamy, może posłużyć do określenia naszych zachowań, upodobań i przyzwyczajeń. Mało tego – można pójść krok na przód i spróbować przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem, co i gdzie będziemy robić za tydzień.

Dla firmy Google pomysł jest super, zbiera informacje i płaci za nie pieniędzmi, które i tak wydamy w jego sklepie. A dla nasz? Każdy musi sam ocenić czy dane, które udostępni firmie są warte tych kilku złotych.

Dodaj komentarz