fbpx

Contacts

Kontakt

Jeżeli poszukujecie Państwo  wsparcia w prowadzeniu fanpage na Facebooku lub Instagramie lub chcecie dowiedzieć się więcej na temat planowania i realizowania kampanii reklamowych w Google, Facebooku, Instagramie lub na LinkedIn – to zapraszamy do kontaktu z Nami.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w administrowaniu kontami w mediach społecznościowyche-marketingu i SEO. Tworzymy strony internetowe, optymalizujemy istniejące serwisy WEB oraz je pozycjonujemy. 

Realizujemy szkolenia z marketingu internetowego podczas których, poddajemy Państwa strony analizie SEO. Dzięki temu już w trakcie zajęć z naszymi trenerami możecie Państwo sami poprawić widoczność waszej strony w internecie. Takie podejście do szkoleń sprawia, że oprócz wiedzy praktycznej dostajecie Państwo dodatkowo bezpłatny audyt waszej strony.

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysłanie wiadomości na adres kontakt(małpa)marketing-internetowy.pl W treści prosimy o podanie adresu strony internetowej oraz danych teleadresowych osoby decyzyjnej.

Tomasz Tomczak

tel. 509 857 864

email: tomasz(małpa)tomczak.info.pl

Zapraszamy.

kontakt